Co dál aneb poslední článek

Za poslední tři měsíce jsem cítila beznaděj, zoufalství i vztek nad tím, že se mi tohle někdo pokusil vzít. Pak mi ale došlo, že vám nikdy nikdo nemůže vzít něco, co milujete, protože ať se stane, co se stane, vy budete bojovat dál. 
A tři měsíce je hodně dlouhá doba na to, aby se strašně moc věcí změnilo. Došlo mi, že si stojím za vším, co jsem napsala. Stojím si za tím a rozhodla jsem se konečně články učesat do ucelené podoby. Teď se mi totiž mnoho věcí usnadnilo, když se můžu podepsat na obálku svým jménem. A stejně tak když se můžu pod blog podepsat svým jménem. 

Takže… Zuby Modrosti. Už dlouho předtím jsem uvažovala, co budu dělat, až už nebudu moct blogovat na adrese Poslední Panny. Dál předstírat, že jsem s nikým nespala? Nebo se přejmenovat třeba na Poslední Ženu? No, nakonec to ke mně přišlo samo; zuby moudrosti, o kterých mi zubař řekl, že si je budu moct nechat. Stala se z toho slovní hříčka Zuby Modrosti a já už pracuju na nové doméně.

 Jestli jsem panna nebo ne, no, rozhodla jsem se ponechat si to jako tajemství. Články o vztazích a vtipné historky však budou i nadále na programu, jen teď budete muset častěji vídat můj obličej. Ale vzhledem k tomu, že nemám sto padesát kilo (možná jen někdy), tak si na to snad zvyknete.

Moc děkuju za vaše milé komentáře a vzkazy, hřeje mě to u srdce. Blog tady zůstane tak, jak byl. Přeju si, aby až si to bude kdokoli číst, si nepřipadal jako poslední. A hlavně na tom není a nikdy nebylo nic špatného.

14 komentářů:

 1. Jsem ráda, že nekončíš. Po víc než dekádě blogování jsem, co se týče anonymity, dospěla k závěru, že to nejlepší, co můžeš udělat s kostlivci ve skříni, je naučit je tancovat (G.B. Shaw). I když v mém případě je tvrdit, že naučím někoho tancovat celkem oxymorón.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je krásnej citát, G. B. Shawa mám ráda, tak už jsem si to napsala do zápisníku :D

   Vymazat
 2. A já si říkala....že tě znááám!!! A pak mi došlo, že jsi z dua By one eye! ♥ :D Každopdáně jsem moc ráda, že nekončíš a naopak se vyvíjíš dalším směrem :).

  OdpovědětVymazat
 3. Milá Terko,
  přestože jsem pravidelně četla každý článek, který vyšel, je tohle teprve můj první a zároveň tedy i poslední komentář, který zde píšu.
  Nečekala jsem, že se tak brzy (A vážně je tak brzy?) dozvím, jaká tvář se za pseudonymem Poslední panna ukrývá, nicméně jsem tušila, že žádná obluda to jistě nebude. Myslím, že tohle se v dnešní době fakt hodně přeceňuje. když to převedu na pohlaví mužské, znám celkem dost paniců či skoro paniců a leckteří jsou to celkem fešáci s mozkem na správném místě. :)
  Moc jsem se na tomto blogu pobavila. Zasmála jsem se i v době, kdy mi z různých důvodů do smíchu úplně nebylo a za to Ti děkuji. :) Když bude co ke čtené, budu číst samozřejmě nadále.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :) Taky si myslím, dávám to teď všechno dohromady do knížky, tak snad budou moje články za pár měsíců pomáhat ke smíchu i nadále :)

   Vymazat
 4. Těším se na nové články :)!

  OdpovědětVymazat
 5. Moc se těším na další články na novém blogu :) :) Poslední pannu jsem si užívala, na Zuby Modrosti se budu každý den dívat, jestli už, nebo ještě ne. :) Skvělé by bylo, kdyby jsi tam dostala pár článků o focení, protože fotky, které máš na výše zmíněném instagramovém profilu mě lehce okouzlily!!

  OdpovědětVymazat
 6. Jestli už nejsi panna, tak tě nikdo nebude číst! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Haha :D Pokud to četli proto, že jsem byla panna, tak asi jo, ale věřím, že je pořád většina lidí, kteří to četli proto, že umím psát a že je to bavilo :) a jsem si jistá, že čtenářů bude i nadále dost, takže o to strach mít nemusíš ;)

   Vymazat
  2. Já to vidím opačně než stuprum. U mě právě platilo, že jsem blog četl NAVZDORY "panenskému tématu". Což by asi bylo těžké vysvětlit, proč tomu tak je, nicméně tím potvrzuji názor T.V.

   A.P.

   Vymazat
 7. Tak Teri, už předtím jsem si sem tam něco přečetla, ale pak to kvůli škole nebylo moc možné. Teď mi skončio zkouškové a měla jsem chvíli volna, tak jsem si řekla: jak lépe využít volné chvíle než čtením Poslední Panny?". Navíc mám teď období, kdy jsem se ve tvýh článcích poměrně snadno našla a byla jsem ráda, že má konečně někdo odvahu tyhle věci vypustit do světa bez tabu nebo zbytečného přikrášlování. No a hlavně jsem se opravdu nasmála. Jako FAKT hodně, nahlas a od srdce. Takže díky ti za to :)

  OdpovědětVymazat

Proč stojí za to být pannou

K tomuhle článku mne inspirovala moje oblíbená položka " vyhledávání klíčových slov ", přes která se lidé dostali na můj ...